Поиск

Скидки

Гель для душа Escada SUNSET HEAT FOR MEN 150ml

Гель для душа Escada SUNSET HEAT FOR MEN 150ml

вместо 440,00 грн.
всего 280,00 грн.

Партнеры


Рассылка

E-Mail

Причини появи зморшок

Молода, здорова шкіра в більшості випадків підтягнута, гладка і дуже пружна. З плином часу вона стає сухішою, змінює свій колір і на ній з'являються зморшки.

Поява зморшок завжди відбувається поступово. Як правило, перші зморшки з'являються на лобі, потім виникають зморшки в куточках очей і носогубні складки. В останню чергу зморшки виникають на підборідді, на верхній губі і на шиї. Причому, поширений факт про те, що зморшки з'являються тільки у людей старшого віку, не відповідають дійсності. Насправді зморшки можуть виникнути навіть у юному віці.

Які ж основні причини появи зморшок на обличчі?

Звички і схуднення

Мімічні зморшки -їх викликають різноманітні мімічні звички, які сформувалися у людини за все життя: прикурювання ока, наморщений лоб, специфічна манера сміятися.

Передчасне виникнення зморшок з'являється у тих людей, хто займає неправильне положення під час сну. Наприклад, багато людей люблять високо укладати подушку, а в результаті голова укладається на груди, а на підборідді і на шиї з'являються зморшки.

Великий слід на вашій шкірі залишає алкоголь. Виникнення зморшок через зловживання алкоголем проявляється зовсім не так, як в інших випадках. Наприклад, у вас може трохи раскраснеться особа, що говорить про розрив кровоносних судин, а в результаті - про порушення кровообігу. У підсумку буквально за кілька місяців з'являється сіточка неприємних зморшок, сухість і млявість шкіри.

Крім того зморшки часто з'являються при різкій зміні ваги. При істотному схудненні за невеликий проміжок часу розтягнута шкіра не скорочується, а тому - обвисає і покривається зморшками.

Перенесені захворювання

Багато хронічні, інфекційні захворювання, а також порушення ендокринної, нервової системи, шлункові і гормональні проблеми значно послаблюють опірність організму, знижують рівень пружності шкіри, вона зморщується, зневоднюється і з'являються глибокі зморшки.

Зловживання косметикою

Багато дівчат з красивою, здоровою, сяючою шкірою зловживають частими умиваннями і використанням декоративної косметики. Багато декоративні косметичні засоби дуже сильно висушують шкіру, що призводить до виникнення зморшок. Одним з таких продуктів є пудра і консилер.

Варто відзначити, що спосіб нанесення косметики і методика демакіяжу теж може вплинути на раннє виникнення зморшок, тому фарбуватися і змивати макіяж треба грамотно.

Використання антивікової косметики в молодому віці, яка не має на те показань, може призвести до залежності шкіри від неї, викликаючи звикання, в результаті чого шкіра перестає виробляти власний колаген. У такому випадку шкіра стає сухою і збезводненої без додаткового застосування антивікових засобів.

Екологічні фактори

Забруднене повітря дуже негативно впливає на шкірний покрив. Близьке розташування міста з промисловою зоною, вихлопні гази, накуреному в приміщенні, а також саме по собі куріння призводять до появи зморшок. Крім того намагайтеся, по можливості, уникати хлоровану воду.

Неправильне харчування

Для того щоб шкіра якомога довше залишалася гладкою, пружною і бархатистою, її необхідно правильно живити не тільки зовні, але і зсередини. Різні мінерали, вітаміни, жири, білки і вуглеводи обов'язково повинні надходити в організм, а мізерне харчування, фаст-фуд і перекушування на ходу виснажують організм і призводять до поступового старіння шкіри.

Режим харчування також має величезне значення: найкраще їсти якомога частіше, але по чуть-чуть. Крім того варто пити достатньо багато рідини, - зневоднення призводить до сухості шкіри і появи зморшок.

Спадковість

Старіння шкіри в ранньому віці часто має генетичні причини.

У будь-якому випадку, навіть спадкову схильність до раннього старіння можна пом'якшити або істотно відстрочити. Правильний догляд, грамотне, збалансоване харчування, прийом вітамінів і використання якісної декоративної, уходовой косметики творить чудеса.

Дата: 13.05.2015